Hexavakcína a jiná dětská očkování

Hexavakcína a jiná dětská očkování

Lucka 12. 12. 2010 21:54

Chtěla jsme se zeptat, na co je nutné tak obrovské množství očkování pro miminka? Například mě zaráží, na co je nutné očkovat proti hepatitidě B? Ještě ke všemu když vezmu v úvahu, jakým způsobem se přenáší… → Krví či tělními tekutinami s krví. Kde by k tomu to miminko přišlo? S cizí krví se nesetkávám ani já sama. Samozřejmě děti staršího věku už bych naočkovala, jelikož ty občas mívaj zvláštní nápady a hlavně se začínají více sbližovat… Spalničky, příušnice a zarděnky mi také nepříjdou natolik šílené na to, aby se nutně musely všechny děti očkovat… ne že by rodiče či malého pacienta průběh těšil, ale nemyslím si, že by tahle nemoc něčemu vadila… Osobně se domnívám, že maličký dětský organismus by si měl vytvářet sám své protilátky a až bude silné, tak začít očkovat nezbytné vakcíny…

Lucka 23. 02. 2011 15:16

jsem toho názoru,taky!!!!!!!! v ČR mě příjde že se očkuje příliš a na tak malí organismus je toho docela dost!!!!!!!! Já mám skušenost docela špatnou!!!!!! Máme 22měsíční dceru a ta mě po základním očkování ve 3.měsíci ochrnula!!!! Narodila se uplně zdravá,ve 3.měsíci pásla kovíčka, akorát prodělala rýmu a ta jí oslabila organismus a p.doktorka nechtěla čekat dál a obrovský prušvich bzl na světě!!!!!! Mám to napsané i neurologické zprávě ze se jedná o postvakcinační syndrom- jedno uspěchané očkování a jakou to nadělá škodu,proto pokud chcete a jste presvědšeny že to dítko na to není pripraveno NEOČKUJTE,řekněte že třeba je nemocné a co nejvíc to oddalte,nebo neočkujte vubec!!!!!Lenka

Shanti 22. 08. 2011 08:14

Mám skoro 3měsíční dceru a máme jít na očkování, abych pravdu přiznala, mám z toho panickou hrůzu. Nechci jí nějak ublížit, myslím si totiž také, že očkování je naprosto zbytečná záležitost a pro takové malé tělo zbytečně zatěžující. Jak je to s právní úpravou? Když je to „povinné“ očkování, můžu být jako rodič postižitelná? Dí­ky*.

yellow 08. 11. 2011 13:11

Můžu se zeptat jak dlouho po tý vakcíně se objevila ta reakce? Dá se to nějak rahbilitovat? ;o(

Josef 24. 03. 2012 23:58

Podívejte se na to tak, Vaše dítě může po očkování zemřít stejně tak jako může zemřít pokud nebude očkované. Vše je o pravděpodobnosti šance že Vaše dítě bude mít nějaké vážné důsledky po očkování se limitně blíži nule. Šance že prodělá vážné následky vlivem prožuití skutečné infekce je nepoměrně vyšší. Například plané neštovice dostane každé neočkované dítě , nemoc probíhá většinou bez komplikací, ale závažné komplikace jsou 1000× častější než po očkování. Takže když neočkujete dítě proti planým neštovicím vystavíte ho 1000× většímu riziku než při očkování, neboť plané neštovice na 1000% prožije. A to plané neštovice jsou poměrně lehká nemoc. Většina nemocí proti kterým se očkuje je nepoměrně závažnější. Život je prostě riziko pokud chcete přežít nějaké riziko musíte příjmout. Obecně platí a vidím to svých dětech , že některé děti mají bouřlivější reakce na očkování a některé méně bouřlivé. Pokud Vaše děti reagují silně zvažte riziko očkování a očkujte jen povinné nemoci. Naopkak děti , které zvládají očkování dobře se vyplatí očkovat proti všemi mívají slabší imunitu a očkování je pro ně velkým přínosem, zbaví je mnoho utrpení.

Ivolota 06. 06. 2012 22:55

Nesmyslné očkování miminek je pouze a jenom farmaceutický biznis. Nad některými povinnými očkováními zústává rozum stát, není ani téměř možné, aby se jimi miminko nakazilo (Hepatitida B, Tetanus). Poněkud zvláštní je, v jakém věku se miminka očkují a ještě zvláštnější je proti kolika nemocem se děti očkují. Příliš moc vakcinací, v příliš nízkém věku proti neexistujícím chorobám (dětská obrna), nebo chorobám s bezproblémovým průběhem. Je to podvod a zločin. Člověk nepotřebuje mít lékařské vzdělání, aby toto pochopil. Farmaceutickým společnostem rozhodně nejde o Vaše zdraví a zdraví Vašich dětí, jediné o co jim jde jsou miliardové zisky. Zkuste si přečíst např. knihu Obchod se strachem a nečtěte pouze reklamní letáčky v ordinacích, jejichž účelem je vyvolat ve Vás strach.

«  1 

Přidat reakci